24.10.2021 00:40
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу.

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі призначення пільг і житлових субсидій на опалювальний період 2020-2021 роки, пільговикам та отримувачам житлових субсидій необхідно своєчасно повідомляти управління соціальної політики про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.

За додатковою інформацією щодо пільг і житлових субсидій мешканці Тернопільської громади можуть звернутися в управління соціальної політики за тел.: (0352) 25-55-87 (субсидії), (0352) 23-61-66 (пільги).