05.07.2022 11:50
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

В обслуговуючих підприємствах просять мешканців утриматися від відвідин установ

В зв’язку з оголошеним карантином в м. Тернополі до 03 квітня 2020 року, просимо обмежити відвідування закладів та офісних приміщень обслуговуючих підприємств. Для звернення та отримання інформації рекомендуємо використовувати засоби зв’язку. Прийом громадян під час карантину буде проводитися в робочі дні з 8.00 год. до 10.00 год.

Контактні номери телефонів ваших обслуговуючих підприємств ви можете побачити на інформаційних дошках у під’їздах ваших будинках. Якщо така можливість обмежена, то можете писати нам на «Електронну приймальню» і ми надамо вам актуальні номери телефонів.

Якщо у вас є запитання до фахівців обслуговуючого підприємства, ви можете спрямувати їх також до нас у «Електронну приймальню».

Просимо тернополян з увагою поставитися до власного здоров’я та уникати переміщень містом без нагальної потреби. Нагадуємо, що дізнатися нарахувань тернополяни можуть з допомогою онлайн-сервісів: через www.eps.org.ua чи oplata.te.ua.

Також у Тернополі давно працюють можливості для віддаленої оплати за комунальні послуги, такі як www.eps.org.ua, oplata.te.ua та Приват-24.

Не будьте байдужими до своїх стареньких родичів та сусідів, які відносяться до груп ризику, та  допоможіть їм здійснити подачу показників чи оплату онлайн із своїх гаджетів.

Бережіть себе та будьте здорові!

Тернопіль житлово-комунальний