28.01.2021 16:14
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Вітаємо з Новим роком!

Шановні  тернополяни!

Прийміть наші найщиріші вітання з Новим роком! Нехай він принесе вам і вашим родинам добро, мир і достаток. Бажаємо, щоб у новому році ви здійснили свої мрії.

Зичимо завжди відчувати турботу з боку колег, тепло друзів та близьких.

Нехай ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, а ваші домівки повняться добром, радістю та Божим благословенням. Нехай Новий рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги. Бажаємо щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії !

З повагою – ПП “Благоустрій”, ПП “Вікторія – М, ПП “Дружба-сервіс-житло-1″, ПП “Люкс”, ПП “Максима”, ПП “Наш дім” , ПП “Сонячне”, ПП “Східний масив”, ПП “ТернопільКомСервіс”, ПМП “СОВР”, ТОВ “КомЕнергоТернопіль”, Господарське ТОВ “Мрія”, ДП “АльфатерТернопіль”, ПП “Екотерн”, ЖЕК-13 житлово-будівельних кооперативів, КП “Міськшляхрембуд”, КП “Тернопільводоканал”, КП “Тернопільміськсвітло”, КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”, СКП “Ритуальна служба” та управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР.