02.12.2022 08:12
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Віталій Шаповаленко провів у Тернополі тренінг для керівників обслуговуючих підприємств та голів ОСББ

Чотирнадцятого листопада у приміщенні міської ради відбувся тренінг   для голів ОСББ та керівників підприємств, що обслуговують житловий фонд у Тернополі на тему «Розробка енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках».

 Організатором заходу є проект «Створення енергетичних агентств в Україні», що реалізується в Україні компанією «Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ» за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMUB).

З вступним словом перед присутніми виступив заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський, який розповів про проекти, що впроваджуються у Тернополі.

Під час тренінгу експерт з інституціональних та політичних питань у сфері енергоефективності Віталій Шаповаленко висвітлив актуальні теми енергоефективності, а саме – зміст та основні етапи проекту підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків. Розповів фахівеь і про те,  де отримати фінансування на заходи з підвищення енергоефективності будинку і які є особливості при визначенні виконавців робіт з реалізації енергоефективних проектів.

Також у рамках тренінгу йшлося про види договорів, які застосовують в процесі реалізації енергоефективних проектів. Особливості енергосервісних договорів (ЕСКО-контрактів).

 

Тернопіль житлово-комунальний