14.07.2020 01:03
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Віталій Бобрівець отримав почесну відзнаку за патріотизм

proekt (5)Соціальний мульти-медіапроект «Переможці» офіційно відкрили 28 серпня в Тернополі.  Проект розповідає вісімнадцять  дивовижних історій бійців АТО та волонтерки, що втратили частини тіла в ході бойових дій на сході України, але не втратили мужності та сили духу. Взяли участь у відкритті виставки сім учасників проекту, які під час бойових дій втратили кінцівки та знайшли в собі сили жити та бути прикладом незламності духу. Захід модерувала телеведуча Соломія Вітвіцька, а разом з нею до Тернополя прибули учасники проекту – бійці АТО: В’ячеслав Буйновський, Анатолій Фатєєв, Назар Барилко, Василь Пелиш, Влад Кузнєцов, Оксана Нежальська, Юрій Весельський.

У рамках презентації медіапроекту почесними грамотами нагородили тернополян, які  зробили вагомий внесок у розвиток нашої держави. Почесну відзнаку отримав і директор ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз», голова наглядової ради ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець – його було нагороджено почесною грамотою від Донецької облдержадміністрації Донецької обласної  військово-цивільної адміністрації  за активну громадянську позицію, вагомий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

Як зауважив радник голови Донецької облдержаміністрації Руслан Кулик, який сам родом із Тернопільщини, завдяки праці, небайдужості та вагомим внескам  так званого «невидимого фронту», до якого відносяться і нагороджені тернополяни, є надія, що  26-ту річницю він святкуватиме у нашому, українському Донецьку.

До слова, проект «Переможці» вже побував не лише в багатьох містах України, а й за кордоном. Тернополяни зможуть відвідати цю виставку фото-робіт протягом місяця – до 27 вересня. Кожен, зробивши свій внесок, може долучитись до нього і стати частиною цієї благодійної ініціативи.

Спасибі усім – організаторам, учасникам, відвідувачам і меценатам, а особливо нашим Переможцям – тим хто в проекті і всім тим, хто на війні за нас!

Адміністрація ДП «Газпостач» ПАТ «Тернопільміськгаз»