28.09.2022 22:36
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Впродовж ночі вулиці Тернополя прибирали та вивозили з них сніг

У ніч з 11 на 12 лютого у Тернополі працювало 64 одиниці техніки, яка відповідно до Дорожньої карти прибирання та затвердженої маршрутної схеми розчищала і посипала вулиці міста від снігу, а також здійснювала вивезення із них снігу. До слова, впродовж ночі з вулиць міста було вивезено приблизно 1120 м3 снігу.
До роботи було залучено тридцять трьох дорожніх робітників.

Механізоване очищення Центральної частини, м-н Східний, Сонячний, Промисловий р-н, Старий Парк, Канада, Новий Світ здійснювало ТзОВ «Авакс-Проф». А саме, впродовж ночі вони здійснили механізоване прогортання та  посипання  піскорозкидачами проїзних частин, механізоване прогортання та підмітання тракторними щітками та механізмами з відвалом  – широкі тротуари і бульвари масивів Сонячний і Східний, і механізоване  прогортання та посипання тротуарів малою тротуарною технікою. Також підприємство здійснило вивезення снігу вул.Кульчицької, вивезення снігу із вул.Листопадової,  перехрестя вул. Крушельницької-вул. Білецька, транспортної розвязки Крушельницької-вул.Хмельницького, вивезення снігу  із трикутників безпеки на транспортних розвязках Збаразька-Бродівська, Текстильна-Злуки, Злуки-Тарнавського.  Сніг вивезли із ряду центральних вулиць – із вул. Франка, вул.Коперника, з вул.Шпитальної, вузької чатсини  вул. Руської,  вул.Острозького (зупинки і вивіз снігу вузька частина).

Зимове утримання м-ну Дружба здійснює ТМШРБ «Міськшляхрембуд». Уночі працівниками підприємства здійснювалося механізоване прогортання та  посипання  піскорозкидачами проїзних частин, механізоване прогортання та підмітання тракторними щітками та відвалом, механізоване  посипання  тротуарів  та вивезення снігу із зупинок громадського транспорту вул.Мазепи і вул.Бережанська, трикутників безпеки, транспортних розв’язок.

ТзОВ «ТБЦ» здійснює зимове утримання м-ну Березовиця, Кутківці, Пронятин, Об’їзної дороги, де провели впродовж ночі механізоване прогортання та  посипання  піскорозкидачами проїзних частин, механізоване прогортання і посипання тротуарів – 5од. трактори з лійками на основі МТЗ. Робота автогрейдера і розчищення зупинок виконувалось впродовж дня.

Тернопіль житлово-комунальний