06.07.2022 20:08
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Волонтери прибрали сніг поблизу боксів для хворих на ковід КНП «Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги»

Волонтери прибрали сніг поблизу боксів для хворих на ковід КНП «Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги». Про це розповів начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський. За його словами, молоді люди зателефонували до нього та зголосилися взяти участь у  прибиранні снігових опадів. Начальник управління зкоординував їх дії із КНП «Тернопільська міська комунална лікарня швидкої допомоги», де вкрай були потрібні додаткові руки. Як розповіла завгосп медичного закладу, хлопці попрацювали дуже добре і впродовж кількох годин очистили від снігу входи до усіх боксів для ковідних хворих, та інші локації, про роботу на яких попросила адміністрація закладу. Медики висловлюють щиру вдячність волонтерам!

На жаль, у нашому розпорядженні немає більше інформації ані про волонтерів, ані їхніх фото. Будемо вдячні, якщо ви повторно зателефонуєте в управління та розкажете про себе більше, а також про те, що мотивує вас допомагати людям.

Тернопіль житлово-комунальний