29.05.2023 21:43
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Владислав Стемковський поділився досвідом під час онлайн-заходу на тему проектного менеджменту на рівні громад

4 грудня 2020 року в рамках впровадження ініціативи «Угода мерів – Схід» відбувся онлайн захід на тему проектного менеджменту на рівні громад. У рамках зустрічі присутні обговорювали особливості кредитів від МФО, роль Міністерства у співпраці з МФО та проектами МТД на рівні громад, основні бар’єри та можливості для реалізації енергетичної та кліматичної політики, а кращі сіті-менеджери України поділилися досвідом своїх міст. Тернопіль представив  заступник міського голови, голова ГО «Сіті менеджери України» Владислав Стемковський.

У своїй доповіді фахівець поділився інформацією про інвестиційний портфель міста з енергоефективності та розповів про джерела інвестицій. Владислав Стемковський також розповів про основні бар’єри щодо залучення та впровадження інвестицій від МФО та донорів а також надав практичний кейс по управлінню проектами.

Учатсь у заході взяли також представники від Світового банку, KfW, ЄІБ, ЄБРР та Василь Лозинський, Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України.

Тернопіль житлово-комунальний