25.01.2020 17:15
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

Владислав Стемковський взяв участь у II Форумі енергоефективного партнерства

forumСьогодні,  12 травня, о 10:00 стартував II Форум енергоефективного партнерства “Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель”, організований Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України, участь у якому взяв Владислав Стемковський. На думку організаторів, цей захід започаткує проведення широкомасштабної інформаційно-роз’яснювальної кампанії в Україні стосовно термомодернізації об’єктів бюджетної та житлової сфер. Ключовою подією Форуму стало підписання Меморандумів про партнерство між Агентством та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ.

Учасниками Форуму є голови обласних, районних адміністрацій та міст, представники міжнародної спільноти, громадськості, ОСББ, зацікавлених міністерств і відомств. Участь у Форумі взяв заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. Він виступив перед присутніми із доповіддю на тему “Револьверний фонд як гарантоване джерело інвестицій для комунальних енергосервісних компаній”, у рамках якої поділився досвідом Тернополя в даній сфері.

Партнерами Форуму є Фонд ім. Фрідріха Еберта в Україні, Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», Проект IFC «Енергоефективність у житловому секторі в Україні», Проект GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні», Проект GIZ «Енергоефективність у громадах», Проект ЄС «EnPC-INTRANS» (Розвиток муніципалітетів у впровадженні і використанні енергосервісних контрактів), впроваджується «ФІАТУ», ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД)

On-line трансляція Форумуhttps://youtu.be/RzTB6H-oXdg

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР