19.06.2018 05:32
eps_banner
АКТУАЛЬНО:

20 липня розпочався навчальний візит в рамках програми загальнонаціональних обмінних візитів «Маршрути успіхів»

20 липня розпочався навчальний візит міських голів, їх заступників та фахівців у сфері житлово-комунального господаства з багатьох регіонів України. Проходить захід в рамках програми загальнонаціональних обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів».

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан зазначив, що Асоціація міст України показує кращі практики у сфері житлово-комунального господарства.

«Програма обмінних візитів для представників органів місцевого самоврядування була започаткована з метою надання їм можливості безпосередньо на місці вивчити досвід, поспілкуватися з фахівцями та колегами з інших міст, – зазначив Олекснадр Слобожан. – Сьогоднішній візит до Тернополя покликаний поширити передовий досвід у модернізації теплопостачання, використання альтернативних джерел енергії, термодернізації житлового фонду. Все це учасники зможуть побачити на власні очі, відвідавши об’єкти інфраструктури ЖКГ Тернополя».

Очільник Тернополя Сергій Надал привітав гостей, висловив подяку USAID за підтримку цього проекту та коротко розповів про діяльність міської ради у сфері енергоефектинвості. Захід модерував заступник міського голови з питань інфраструктури Владислав Стемковський. Він розповів присутнім про модернізацію системи теплопостачання та участь Тернополя у міжнародних проектах.

Про практичні, фінансові та економічні аспекти використання альтернативного палива доповідав представник компанії “Egis”, а про управління тепловою енергією розповів регіональний представник компанії  ”Danfoss” Володимир Панас.

Особливої уваги вимагає доповідь керівника ТОВ «Промгазтехнологія” Олега Воєводкіна, який пояснив про технології використання альтернативних видів палива та виробництва теплової енергії (коментар фахівця про ми згодом надамо детальніше). Після обіду усі присутні здійснили огляд об’єктів житлово-комунальної інфраструктури.

Сьогодні, 21 липня, навчальний візит продовжився.

Тернопіль житлово-комунальний

 

'