23.04.2018 12:16
eps_banner
АКТУАЛЬНО:
Управління ЖКГ / Новини / Капітальні ремонти, виконані по пропозиціях ПП “Тернопіль Комсервіс” за роки діяльності підприємства

Капітальні ремонти, виконані по пропозиціях ПП “Тернопіль Комсервіс” за роки діяльності підприємства

Нещодавно ми пубілкували статтю про діяльність ПП “Тернопіль Комсервіс”, у якій головний інженер підприємства Володимир Байгер розповів, що за декілька останніх років (відколи функціонує підприємство), вдалося здійснити чимало капітальних ремонтів у будинках, які обслуговує підприємство, шляхом поступового виконання поточного ремонту.  Це означає, що капітальні ремонти на об’єктах, перелічених у пубілкації, здійсненні без залучення бюджетних коштів, а за кошти, отримані з квартплати мешканців. Втім, багато робіт за ці роки (від 2011 року) здійснено і за кошти, виділені Тернопільською міською радою на ремонти по пропозиціях ПП “Тернопіль Комсервіс”.

Зокрема, капітальні ремонти покрівель викнали у будинках на вулиці Фабричнй, 3, Галицькій, 35, Галицькій, 52, Галицькій, 54, Галицькій, 56 та на проспекті Злуки, 1.

Ремонт асфальтобетонного покриття за сприяння Тернопільської міської ради здійснено за адресами: просп. Злуки, 1 (частково -50%), Злуки, 23 (двір),  Фабрична, 3 і Фабрична, 5 (міжбудинковий проїзд), Фабрична, 7 (двір та парковка), Злуки, 2 (частково – 50 %), Злуки, 1, 3 (міжбудинковий проїзд), Злуки, 5 (міжбудинковий проїзд та парковка), Злуки, 13, 15, 19 (міжбудинковий проїзд), Злуки, 15,17,23 (міжбудинковий проїзд – 50 %), Галицька, 34 (двір), Галицька, 52 (двір), Галицька, 56 (двір і парковка), Галицька,  37 (двір).

Заміну інженерних мереж лежаків холодного водоспостачання та водовідведення за ці роки було здійснено у будинках з наступними адресами: Фабрична, 5, Фабрична, 7, Злуки, 1, Фабрична, 3 (роботи тривають), Галицька, 35 (роботи тривають), галицька, 52 (роботи тривають).

Капітальний  ремонт та заміну електрощитових проведено на Фабричній, 5 та на Злуки, 1. Капітально відремонтувлаи міжпанельні шви у будинку на Фпбричній, 3. Також встановлено дитячі майданчики на Фабричній, 3, 5 (один елемент), Галицькій, 37 (чотири елементи) і Галицькій, 35 (один елемент). Енергозберігаючі світильники встановлені у під’їзді на проспекті Злуки, 11.

За сприяння у виконанні цих робіт Володимир Байгер висловлює вдячність Тернопільській міській раді, а також депутатам, які представляли округ, до якого належать будинки, що обслуговує ПП “Тернопіль Комсервіс”.

Побачити перелік капітальних робіт, які були здійсненні підприємством без залучення бюджетних коштів, а за кошти, отримані з квартплати мешканців, можна за посиланням “У ПП «Тернопіль Комсервіс» дбають не лише про благоустрій, але й про здоров’я мешканців”

Тернопіль житлово-комунальний

'