19.04.2018 12:29
eps_banner
АКТУАЛЬНО:
Управління ЖКГ / Місто / Люди / Головного інженера ПП “Тернопіль Комсервіс” нагородили орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого

Головного інженера ПП “Тернопіль Комсервіс” нагородили орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого

Головного інженера ПП “Тернопіль Комсервіс” нагородили орденом Святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого ІІІ-го ступеня за заслуги з відродження духовності України та утвердження Помісної Української Православної Церкви.  Нагороду із рук священнослужителів Володимир Ярославович отримав у стінах унікальної дерев’яної церкви, що знаходиться на проспекті Злуки і для спорудження якої Володимир Байгер доклав чимало зусиль.

Шановний Володимире Ярославовичу, прийміть сердечні, сповнені людської шани і поваги вітання від колег з нагоди нагородження вас заслуженою високою  нагородою. Міцного вам здоров`я, незгасимої енергії та невтомності в повсякденній відповідальній роботі. Хай ваш професійний досвід, активна життєва позиція продовжують якнайкраще служити на благо рідного краю!

Орден святого рівноапостольного князя Володимира — це загальноцерковний орден Української Православної Церкви. Його встановлено для нагородження єпископату, духовенства, мирян, а також державних діячів, працівників культури та мистецтв за особистий внесок у справі відродження духовності, піднесення ролі Церкви в житті суспільства і держави.

Володимир Байгер: «Досягнувши мети, бачу наступну»

Тернопіль житлово-комунальний

 

'